هواوی رنگ های جدید P20 پرو را در IFA به نمایش گذاشت

پیش از آغاز نمایشگاه IFA شنیده می شد که در این گردهمایی بزرگ، هواوی چند رنگ جدید از P20 پرو را به نمایش خواهد گذاشت. حالا این رنگ های جدید تعیین گردیده اند و جلوه زیباتری به پرچمدار فوق العاده هواوی بخشیده اند.

هواوی رنگ های جدید P20 پرو را در IFA به نمایش گذاشت

اولین رنگ، ترکیب دو رنگ مشکی و سرمه ای بوده که از بخش پایینی گوشی آغاز گردیده و تا بالا ادامه می یابد و شبیه به بال یک نوع پروانه به خصوص بوده و البته کم شباهت به شعله آتش آبی نیست. هواوی به این رنگ جدید Morpho Aurora می گوید و بسته به زاویه ای که آن را نگاه می کنید، رنگ های جذابی می بینید. اولین بار که P20 پرو با ترکیب رنگی گرادیانت خود معرفی گردید توانست توجهات زیادی را جلب کند و بسیاری این گوشی را یکی از زیباترین گوشی های 2018 می دانستند اما حالا شاید نظرشان تغییر کند و ترکیب رنگ جدید را بتوان بهترین ترکیب رنگ یک گوشی هوشمند در سال 2018 نامید. رنگ دوم روشن تر بوده و سفید است اما باز هم این نسخه در نور رنگ های جذابی را از خود بازتاب می نماید. نام این رنگ نیز Mother of Pearl نامگذاری گردیده است. مشخصا این دو رنگ جدید، به جز ظاهر جدید چیز دیگری به P20 پرو اضافه نکرده اند و درواقع با همان P20 پرو قدیمی روبرو هستیم.

اما به جز این دو رنگ که روی پوشش شیشه ای P20 پرو پیاده گردیده اند، هواوی دو طرح جدید را هم به نمایش گذاشت که در آن ها شیشه کنار گذاشته گردیده و پشت گوشی چرمی است. شاید پوشش چرمی علاقه مندان کمتری داشته باشد اما این موضوع از جذابیت این مدل ها کم نمی نماید. همچنین که این گوشی ها حالا به واسطه پوشش چرمی خوش دست تر بوده و مثل نسخه های شیشه ای جذب اثر انگشت ندارند. یکی از آن ها همانطور که می بینید چرم مشکی بوده و دیگری رنگ روشن قهوه ای دارد و که این مدل با فریم طلایی دور گوشی، جذابیت خاص خودش را دارد. پیش از این گوشی های چرمی را از دو شرکت موتورولا و ال جی دیده بودیم و حالا به نظر می رسد این پوشش دوباره در حال مد شدن باشد.

نسخه های شیشه ای جدید همان قیمت و مشخصات قبلی را دارند اما نسخه های چرمی 100 یورو گران تر گردیده و حافظه داخلی آن از 128 گیگابایت به 256 گیگابایت و حافظه رم آن از شش به 8 گیگابایت افزایش داشته است تا این نسخه ها خاص ترین مدل های P20 پرو باشند. تمام مدل های جدید از سه روز دیگر فروخته می شوند و امیدواریم این نسخه های جدید و جذاب به کشورمان راه پیدا نمایند. در ادامه می توانید چند عکس دیگر از رنگ های جدید P20 پرو ببینید. شما درباره این مدل های جدید چه فکر می کنید؟ آیا پوشش چرمی را برای گوشی هوشمند ترجیح می دهید؟

منبع: TheVerge

منبع: دیجیکالا مگ

به "هواوی رنگ های جدید P20 پرو را در IFA به نمایش گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواوی رنگ های جدید P20 پرو را در IFA به نمایش گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید