سرپرست جدید معاونت میراث فرهنگی استان قم منصوب شد

با صدور حکمی از سوی حمید یزدانی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، شاهین ایل بیگی پور به عنوان سرپرست معاونت میراث فرهنگی این اداره کل منصوب شد.

سرپرست جدید معاونت میراث فرهنگی استان قم منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، در بخشی از حکم انتصاب ایل بیگی پور آمده است:

لازم است با توکل به عنایات واسعه خداوند متعال و کمک جستن از تجربیات همه همکاران، .... نسبت به شناسایی اماکن قابل ثبت در فهرست آثار ملی، تلاش در جهت ثبت آثار نفیس استان در فهرست میراث فرهنگی یونسکو، تلاش در ثبت میراث فرهنگی ناملموس مردم قم، حفظ و نگهداری آثار باستانی، مرمت و احیاء اماکن تاریخی با ارائه برنامه های پیشنهادی، نسبت به صیانت از میراث اسلامی شهر مقدس قم اقدامات لازم را به عمل آورید.

شاهین ایل بیگی پور از نیروهای باسابقه در حوزه میراث فرهنگی است و سابقه فعالیت به عنوان معاون میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختکمک را در کارنامه خود دارد.

او همچنین به عنوان ناظر پروژه های مرمتی، مسئول دفتر فنی استان چهارمحال و بختکمک فعالیت داشته و مدتی نیز رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان فارسان بوده است.

پیش از این، عمار کاوسی عهده دار معاونت میراث فرهنگی این استان بود.

منبع: میراث آریا

به "سرپرست جدید معاونت میراث فرهنگی استان قم منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست جدید معاونت میراث فرهنگی استان قم منصوب شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید