رئیس بخش تنوع و فرهنگ اوبر خاطرنشان کرد: تغییر فرهنگ طی یک شب اتفاق نمی افتد

رئیس بخش تنوع و تغییر فرهنگ اوبر؛ بو یانگ لی در مصاحبه با رسانه ها اظهار داشت؛ اگرچه اوبر در کوشش است فرهنگ خودروسواری را تغییر دهند اما برای تحقق این امر به مدت زمان قابل توجهی احتیاج است.

رئیس بخش تنوع و فرهنگ اوبر خاطرنشان کرد: تغییر فرهنگ طی یک شب اتفاق نمی افتد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، اوبر در کوشش برای اصلاح فرهنگ خود است برای اجرای این ایده نیز به مدت زمان زیاد نیاز است.

بو یانگ لی، در مصاحبه با تک کرانچ گفت: ما هر روز با مسائل مرتبط با تغییرات فرهنگی روبرو هستیم و تغییر فرهنگ در عرض یک شب اتفاق نمی افتد. شما می توانید هنجارهای فرهنگی جدیدی را به سیستم خود بیفزایید، می توانید ارزش های فرهنگی جدیدی را خلق کنید و یا در نهایت می توانید قدرت فرهنگی خود را ارتقا دهید.

مدتی است که شرکت اوبر در پی تغییر فرهنگ خود است. این شرکت پس از چندین رسوایی که منجر به خروج مدیران این شرکت شد، کوشش کرد تغییراتی ویژه را در سیستم فرهنگی و روابط خود با مشتریان اعمال کند.

لی یکی از مدیرانی بود که با همین هدف به اوبر اضافه شد و در ماه آوریل در یک پست در لینکدین نوشت: من هر دلیلی بر این باور هستم که اوبر می تواند تکامل پیدا کند. من به کوشش های خود ادامه خواهم داد تا زمانی که مطمئن شوم اوبر به مکانی تبدیل می گردد که هر فردی از خدماتش استفاده می نماید احساس آرامش و امنیت بالاتری داشته باشد.

در ماه آوریل، اوبر گفت که تعداد کل کارکنان زن این شرکت در طول سال گذشته به 38 درصد افزایش یافته و این یعنی 1.9 درصد رشد. افزون بر این شرکت مذکور گزارش داد که 48.6 درصد از کارمندان این شرکت سفید پوست هستند و این رقم حدود 1.2 درصد کمتر از تعداد سال گذشته است.

لی معتقد است که معمولا بین دو تا سه سال طول می کشد تا یک شرکت تغییرات معنی داری را تجربه کند و حدود پنج سال نیز برای محکم کاری این قوانین زمان ضروری است.

او در ادامه اضافه نمود: اواخر امسال بود که اوبر اقدام های متعددی را برای افزایش رشد و اعتبار خود انجام داد و در نهایت نیز موفق به کاهش مسائل خود شد.

منبع: انتخاب

به "رئیس بخش تنوع و فرهنگ اوبر خاطرنشان کرد: تغییر فرهنگ طی یک شب اتفاق نمی افتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس بخش تنوع و فرهنگ اوبر خاطرنشان کرد: تغییر فرهنگ طی یک شب اتفاق نمی افتد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید